LenSx® refraktīvā kataraktas
operācija ar lāzeru

Iepazīstieties ar kataraktas operāciju, kas ir tikpat unikāla kā jūsu acis

Lai gan pamatā cilvēka acs anatomiskā uzbūve ir vienāda, nav divu pilnīgi vienādu acu. Tāpēc katra acs pirms kataraktas operācijas rūpīgi jāizmēra un jāizveido tās karte. Par laimi, ar Alcon LenSx® lāzeru iespējama precīzi pielāgota kataraktas operācija.

LenSx® lāzers ar datorizēti vadāmu lāzeru bez asmens un virkni ļoti progresīvu tehnoloģiju iegūst neiedomājami precīzus augstas izšķirtspējas acs attēlus. Pēc tam šos attēlus kopā ar precīzajiem mērījumiem un no attēliem iegūtajiem pamatdatiem izmanto operācijas plānošanai un veikšanai atbilstīgi precīzajām, individualizētajām specifikācijām, un tas nav panākams ar citām ķirurģijas metodēm.

LenSx® lāzers – viena no šāda veida tehnoloģiski visprogresīvākajiem iekārtām – ar attēlu vadīto, augstas atkārtošanās frekvences femtosekunžu lāzeru izpilda vairākas būtiskākās ķirurģiskā procesa darbības. Augstas izšķirtspējas 3D attēlveidošanas ierīce nodrošina ķirurgam novatorisku nomērķēšanas sistēmu, kas nosaka konkrētu punktu atrašanās vietu acī.

Tad LenSx® lāzers ar optisku pievadīšanas sistēmu šos lāzera pulsus novada precīzi tur, kur vajadzīgs. Ieguvums ir ārkārtīga precizitāte un lielisks iznākums.

LenSx® lāzers ir aprīkots ar unikālu programmatūras vadības sistēmu, kas analizē augstas izšķirtspējas optiskās koherentās tomogrāfijas (OCT) acs attēlus, palīdzot ķirurgam pielāgot kataraktas operāciju. Turklāt datorizēti vadītais LenSx® lāzers ķirurga vadībā arī vizualizē un veic operāciju. Tas gādā par vislielākās precizitātes ķirurģiskiem griezieniem un nepārspējamu katras darbības akurātību.