Literatūra par acu aprūpi un
redzes korekciju

Ticamu, internetā pieejamu informāciju gan par kataraktu, gan redzes korekciju ar lāzeru meklējiet sadaļā Literatūra par acu aprūpi.

Uzziniet, kur ziedot brilles, kas jums vairs nebūs vajadzīgas.

Literatūra internetā par acu aprūpi

Šis tīmekļa vietņu saraksts var būt noderīgs, ja turpināt izglītošanos par kataraktu vai redzes korekciju ar lāzeru.

All About Vision (Viss par redzi). Finansiāli atbalstīta un neatbalstīta plaša spektra informācija par visu, kas saistīts ar redzi.

American Academy of Ophthalmology (Amerikas Oftalmoloģijas akadēmija). Lielākā valsts acu terapijā specializējušos medicīnas doktoru apvienība.

American Academy of Optometry (Amerikas Optometrijas akadēmija). Mērķtiecīga izpēte un zināšanu nodošana redzes zinātnes jomā.

American Diabetes Association (Amerikas Diabēta asociācija). Valsts vadošā bezpeļņas organizācija, kas pēta diabētu, sniedz par to informāciju un aizstāv pacientu intereses.

American Macular Degeneration Foundation (Amerikas Mākulas deģenerācijas fonds). Darbojas mākulas deģenerācijas profilakses un ārstēšanas jomā, piesaistot līdzekļus, izglītojot sabiedrību un atbalstot zinātnisko izpēti.

American Optometric Association (Amerikas Optometristu asociācija). Valsts, studentu un bruņoto spēku optometristu asociāciju federācija.

American Society of Cataract and Refractive Surgery (Amerikas Kataraktas un refraktīvās ķirurģijas biedrība). Neatkarīga bezpeļņas organizācija, kas sniedz informāciju par acs priekšējā segmenta operācijām.

Eye Surgery Education Council (Padome acu ķirurģijas izglītības jautājumos). Informācija pacientiem un viņu ģimenes locekļiem par dažādiem redzes traucējumiem, tostarp kataraktu.

Glaucoma Research Foundation (Glaukomas izpētes fonds). Bezpeļņas organizācija, kas finansē pētījumus un izglīto par glaukomu.

Mayo Clinic (Meijo klīnika). Klīnikas personāla sagatavota informācija par kataraktas operāciju.

National Eye Institute (Nacionālais Acu institūts). Viens no federālās valdības Nacionālajiem Veselības institūtiem (National Institutes of Health – NIH). Vada un atbalsta pētījumus, lai palīdzētu novērst un ārstēt acu slimības un citus redzes traucējumus.

The Wilmer Eye Institute at Johns Hopkins (Džonsa Hopkinsa slimnīcas Vilmera acu institūts). Augsti vērtēts institūts, kur darbojas 40 zinātnieku un 90 klīnicistu un kas sniedz informāciju par kataraktu un citām slimībām un stāvokļiem.

Atcerieties: šīs saites ir jūsu ērtības labad.

ReclaimYourVision.com neuzrauga satura pareizību šajās vai citās tīmekļa vietnēs, uz kurām sniedz saites, kā arī neuzņemas nekādu atbildību vai saistības par šo vietņu saturu.

Ziedojiet savas brilles

Ļoti ticams, ka pēc operācijas brilles jums vairs nebūs vajadzīgas. Kāpēc gan tās neziedot kādam cienīgam mērķim? Ir vairākas labdarības organizācijas, kas savāc gādīgi lietotas brilles. Jūsu ziedojums var palīdzēt kādam no miljoniem cilvēku visā pasaulē, kuriem nav iespējams iegādāties koriģējošas lēcas, sagādājot viņam spēju redzēt.

Bieži vien briļļu savākšanas kastes ir pie vietējā acu ārsta. Lai vairāk uzzinātu par lietotu briļļu ziedošanu, varat apmeklēt šādas tīmekļa vietnes: