Alcon tehnoloģijas

Redzes tehnoloģiju sasniegumi acu veselībai

Mēs, uzņēmuma Alcon darbinieki, par savu pienākumu uzskatām novatorisku produktu izstrādi, jo līdz ar redzes uzlabošanos paaugstinās cilvēku dzīves kvalitāte. Mēs atzīstam, ka uz gados vecāku cilvēku redzes traucējumiem un no tiem izrietošajām veselības aprūpes izmaksām jāreaģē nekavējoties. Tieši tāpēc mēs esam vadošie acu aprūpes jomā. Izpētē un attīstībā mēs ieguldām vairāk nekā jebkurš cits acu aprūpes uzņēmums visā pasaulē.

Mūsu ķirurģiskā misija ir saglabāt oftalmoloģijas produktu līdera pozīcijas, piedāvājot plašāko produktu līniju nekā jebkurš cits uzņēmums pasaulē. Lai to panāktu, mēs turpinām koncentrēties uz risinājumu, ierīču un procedūru klāsta pilnveidi, īpaši kataraktas ķirurģijai un redzes korekcijai ar lāzeru.

Uzziniet, kā mūsu jaunākie sasniegumi revolucionizē redzes korekcijas iespējas — un miljoniem cilvēku atkal redz, jo bieži vien pēc operācijas vairs nav nepieciešamas ne kontaktlēcas, ne brilles.

Uzziniet vairāk par tiem mūsu sasniegumiem acu aprūpes jomā, kas mūsdienās palīdz saglabāt redzi miljoniem cilvēku visā pasaulē.

OptiLASIK® redzes korekcija ar lāzeru (refraktīvām kļūdām)

AcrySof® IQ ReSTOR® IOL (kataraktām)

AcrySof® IQ ReSTOR® toriskā IOL (astigmātisma koriģēšanai)

AcrySof® IQ toriskās IOL (kataraktām ar astigmātismu)

AcrySof® CACHET® fakiska lēca (vidējas līdz stipras pakāpes miopijai)

LenSx® refraktīvā kataraktas ķirurģija ar lāzeru (kataraktām)

Nākamais: OptiLASIK® redzes korekcija ar lāzeru