AcrySof® IQ toriskā IOL

Kataraktas un radzenes astigmātisma korekcija

Ar AcrySof® IQ torisko IOL, dēvētu par „perspektīvo standartu” un „triumfa brīdi kataraktas ķirurģijā”, vienlaikus koriģē kataraktu un astigmātismu, sasniedzot precīzāku, paredzamu rezultātu un iegūstot kvalitatīvu redzi tālumā, jo pēc operācijas vairs nav vajadzīgas brilles.

Ja izmanto AcrySof® IQ torisko IOL, daudzos gadījumos nav arī nepieciešami limbu atslābinoši iegriezumi, tā ir metode, ar kuru radzenes malās izdara iegriezumus, lai sadzīstot tā iegūtu sfēriskāku formu.   Radzene: Caurspīdīgā, izliektā acs priekšpuses virsma, caur kuru acī iekļūst gaisma. Kopā ar cīpsleni radzene aizsargā aci no ārpuses.  

Pēdējais Alcon jaunievedums plašajā IOL klāstā – jaunā AcrySof® IQ toriskā IOL – ir visuzticamākā, lai panāktu precīzu astigmātisma korekciju, un asfēriskas lēcas gadījumā uzlabo attēla kvalitāti.   Asfēriska lēca: Intraokulāra lēca (IOL): paredzēta sfērisku aberāciju (izliekuma maiņa starp zīlītes centru un malu, kas rada vairākus fokusa punktus un neskaidru redzi) koriģēšanai.  

Tāpat kā AcrySof® IQ ReSTOR® IOL arī AcrySof® IQ toriskā IOL aizsargā pret augstas enerģijas zilo gaismu,   Zilā gaisma: Zilās gaismas viļņu garums redzamās gaismas spektrā ir apmēram 475 nanometri (nm). Atbilstīgi vairāku laboratoro pētījumu rezultātiem augstas enerģijas zilā gaisma var radīt tīklenes bojājumus un veicināt vecuma mākulas deģenerācijas rašanos.   tās acis pasargā ne tikai no kaitīgajiem saules ultravioletajiem (UV) stariem, bet arī no mākslīgā apgaismojuma, piemēram, dienasgaismas spuldzēm – abus šos gaismas avotus uzskata par iespējamiem kataraktas veicinātājiem.

Nākamais: AcrySof® CACHET® fakiskā lēca